ثبت شرکت


شرکت با مسئولیت محدود چیست

شرکت با مسولیت محدود شرکتی می باشد که بین دو یا چند نفر به منظور امور تجارتی تشکیل شده است و هر کدام یک از شرکا بدون اینکه سرمایه به سهام یا قطعات سهام تقسیم شده باشد تنها تا میزان سرمایه خود در شرکت مسئول قروض و تعهدات شرکت خواهند بود.جهت کسب اطلاعات بیشتر مقاله را تا انتها مطالعه نمایید.
اسفند-28-1397
بیشتر

انواع مجامع عمومی

مجمع عمومی که مهم ترین و عالی ترین رکن شرکت است بنا به ماده 73 قانون تجارت مشتمل بر انواع مجمع عمومی موسس، مجمع عمومی عادی ،مجمع عمومی فوق العاده می باشد.
اسفند-25-1397
بیشتر

اساسنامه چیست

اساسنامه از نظر موسسین و اکثریت دارندگان سهام تبعیت می نماید و قانون از حیث اهمیت مواردی را در آن ذکر نموده است که در هر حال رعایت آن الزامی می باشد.
اسفند-19-1397
بیشتر

تفاوت اساسنامه و شرکتنامه چیست

شرکت نامه شرکت سندی بسیار معتبر می باشد که در حقیقت آن چه در آن درج شده است اساسنامه دربردارنده کلیه راه کارهای کلی و راه و روش های شرکت می باشد و نمونه ای از مهم ترین وجه تفاوت آن با شرکت نامه در این نکته می باشد.
اسفند-18-1397
بیشتر

چگونگی ثبت شرکت عمرانی

شرکت های عمرانی عمدتا می توانند در قالب های زیر به فعالیت بپردازند..احداث شهرک ها ی مسکونی ، توریستی ، گردشگری ، هتل ها ، مسافر خانه ها و ...برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله را تا انتها مطالعه نمایید.
اسفند-13-1397
بیشتر

ثبت شرکت مواد غذایی

از آن جایی که مواد غذایی یکی از مهم ترین و حیاتی ترین موادی می باشد که انسان به منظور ادامه زندگی به آن نیازمند می باشد و سلامت جامعه در شرط سلامت آن می باشد.به منظور کسب اطلاعات بیشتر مقاله را تا انتها مطالعه نمایید.
اسفند-12-1397
بیشتر

مزایای تاسیس و ثبت شرکت

هر شرکت تجاری هنگامی معتبر می باشد و از نظر قانونی رسمی می باشد که ثبت شده باشد.ثبت شرکت ها نه تنها به منور معرفی و شناسایی می باشد برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله را تا انتها مطالعه نمایید.
اسفند-11-1397
بیشتر

مزایای ثبت شرکت

زمانی که کسب و کار خودتان را راه‌اندازی می کنید، ممکن است در ابتدا ثبت شرکت چندان مهم به نظر نرسد اما اگر می خواهید از مزایای پرداخت مالیات،حفظ سرمایه و توسعه فعالیت هایتان برخوردار شوید به موضوع ثبت شرکت جدی تر نگاه کنید
اسفند-5-1397
بیشتر

اساسنامه شرکت

هویت اعتیار یک شرکت را اساسنامه شرکت به آن می بخشد .دراین مقاله به تعریفی از اساسنامه شرکت و نکات مهم آن می پردازیم مطالعه نماید.
اسفند-1-1397
بیشتر

استعلام نام شرکت

نام شرکت معرف و موضوع فعالیت شرکت می باشد و برروی بازاریابی شرکت تاثیر مستقیمی دارد هر چه ابتکاری و جدید باشد تاثیر بسزایی دارد که در این مقاله به مطالعه استعلام نام شرکت بپردازید
بهمن-28-1397
بیشتر

مدارک ثبت تغییرات شرکت

در اقدامات ائلیه ثبت شرکت ابتدا باید مدارک را مطابق قالب ثبتی شرکت تهیه نمایید در این مقاله به مطالعه مدارک ثبت شرکت بپردازید .
بهمن-24-1397
بیشتر

هزینه ثبت شرکت

زمانی که اقدام به ثبت شرکت در اداره ثبت شرکتها می نمایید باید بدانید در جهت ثبت شرکت باید مبالغی را پرداخت نمایید تا به ثبت قانونی برسد در این مقاله به ریز هزینه های پرداختی ثبت شرکت پرداخته می شود لطفا مطالعه نمایید.
بهمن-21-1397
بیشتر

مدارک ثبت شرکت

شرکت از نظر معنای لغوی به معنی شریک و هم دست شدن در کاری است.در جهت قانونی شدن باید در اداره ثبت شرکتها به ثبت برسد.در این مقاله به مطالعه مدارکی که برای ثبت شرکت مورد نیاز می باشد پرداخته می شود لطفا مطالعه نمایید .
بهمن-17-1397
بیشتر

مراحل ثبت تغییرات شرکت

تمامی شرکت ها پس از به ثبت رسیدن ، می توانند با توجه به قوانین مربوط به قانون تجارت و موارد اساسنامه ، درون شرکت خود تغییراتی انجام دهند جهت ثبت تغییرات شرکت الزامی است که مراحلی را در اداره ثبت شرکتها طی نمایید که در این مقاله مطالعه نمایید.
بهمن-13-1397
بیشتر

مدارک ثبت شرکت سهامی عام

شرکت سهامی عام شرکتی است که قسمتی از سرمایه آن به وسیله مردم و به وسیله فروش سهام فراهم می شود در این مقاله از مدارک مورد نیاز ثبت شرکت سهامی عام توضیحات لازمه داده شده است لطفا مطالعه نمایید
بهمن-9-1397
بیشتر

سرعت و دقت بالا

مشق کسب و کار

همه جا در دسترس و پاسخگو

آخرین اخبار

 • 20 فروردین

  اصلاح ماده 3 آیین نامه اجرایی 10

  بررسی بنگاههای اقتصادی و شرکت ها در جهت نیاز به واردات و اختصاص ارز

 • 21 فروردین

  سامانه چت آنلاین

  راه اندازی سامانه چت آنلاین موسسه ثبت شرکت آراکس برای دسترسی آسان به کارشناسان ثبتی خود

آخرین نظرات کاربران

 • سعیده خرسند

  باسلام بسیار سپاسگزارم از ثبت شریع شرکت من بدون کمترین خطا 

 • سامان توسلی

  ببدون شک یکی از بهترین موسسات ثبتی، مجموعه ثبت شرکت آراکس است

دسترسی سریع

 • ثبت شرکت در کرج 
 • ثبت برند در کرج
 • ثبت تغییرات شرکت در کرج​
 • ثبت علامت در کرج
 • ثبت موسسه در کرج
 • ثبت طرح صنعتی در کرج
 • تشکیل پرونده مالیاتی کرج
 • ثبت اختراع ��ر کرج
 • اخذ کد اقتصادی در کرج
 • اخذ جواز تاسیس در کرج
 • گواهی ارزش افزوده در کرج
 • پروانه بهره برداری در کرج